• 24/7 porosive online

    Kjo është më i përshtatshëm për ju për të porositur gjatë natës ose në rrugë. Ju jeni të zënë. Jo më shumë pritur për të dëgjuar në lidhje me kohën të çojnë apo prapa-porosive - shohim se çfarë është në dispozicion dhe të urdhërojë atë që ju dëshironi NOW.
  • CLICK & COLLECT

    Me këtë shërbim inovativ, Blerësit mund të marr produktet që ata blera brenda 4-6 ditë pune në një nga pikat tona të grumbullimit lokale në Afrikën e Jugut, eliminimin e magazinimit dhe transportit kostot.
  • Blerje e sigurtë

    Si i-Pay verifikuar tregtar, ne ju ofrojmë të 100% sigurt dhe i përshtatshëm pazar Online. Ne pranojmë pagesa Online EFT si dhe transfertat bankare.

Rreth nesh

Korporata jonë është një prodhues i fibra kabllorë optike dhe kabllo patch mbi 6years
CO Guangzhou Comax Telekomunikacionit Fiber Cable., LTD është një grup të teknologjisë së lartë kompani të angazhuar në kërkime, prodhimit, shitjen e produkteve të komunikimit me importin dhe eksportin tonë të drejtave. Korporata jonë është një prodhues i fibra kabllorë optike dhe kabllo patch mbi 6years, me ISO, UL, CPR, ROSH, Arritur dhe CE certifikata. Ne OEM ose projektimin ndonjë strukturë e fibra kabllorë optike për you.The produkteve kryesore e kompanisë sonë janë: kabllot me fibra optike dhe fibra optike komponentet pasive. Të gjitha produktet janë përdorur gjerësisht në telekomit, pluhur elektrike, Departamenti hekurudhore dhe të komunikimit të tjera të produkteve të përafërta, eksportohet në shumë vende dhe rajone të tilla si Amerika, Evropë, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore.

rastet e projektit

Explore projektet e korporatave që kemi bërë

kompania më partner

Shfleto produkteve nga prodhuesit kryesorë të botës fibra kabllorë optike
Enquiry TANI